FORMA PŁATNOŚCI OPERATOR SZCZEGÓŁY
przelew bankowy

Jest to bezpośredni przekaz środków na nasze konto bankowe. Jeśli wybierzesz tą formę płatności, zarówno dane rachunku bankowego Sklepu, jak i numer zamówienia otrzymasz wiadomością e-mail po złożeniu Zamówienia. Prosimy, aby w tytule przelewu znajdował się numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Cebulki Kwiatów Bartłomiej Goździołko
Adres: Cicibór Duży 40A, 21-500 Biała Podlaska
Nr konta bankowego: 81 2490 0005 0000 4500 2963 1450
Nazwa i adres banku: Alior Bank Spółka Akcyjna, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
system e-płatności Blue Media BlueMedia - Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
Przelewy bezpośrednie (pay-by-link) - Płatność automatyczna Pay by link - to oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta. Płatność jest gwarantowana, a więc każdy komunikat przekazany przez Blue Media zapewnia o obciążeniu rachunku bankowego Klienta.
Przelewy tradycyjne - Rozwiązanie umożliwiające obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link). Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Blue Media w banku klienta. Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej. Dodatkowo klient może skorzystać z klasycznego przekazu bankowego, który może zrealizować w okienku kasowym lub na Poczcie. www.bluemedia.pl
Płatność Kartą Kredytową - (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro). Więcej informacji na stronie www.bluemedia.pl
- Blik - Płatności Online Blue Media oferują także najnowszą metodę płatności mobilnych jaką jest BLIK. Umożliwia ona klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji banku na telefonie. Aby móc skorzystać z tej metody płatności należy być zatem klientem jednego z banków uczestniczących w systemie i korzystać z bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na swoim telefonie. Z BLIKA mogą korzystać również użytkownicy, którzy są klientem więcej niż jednego banku partnerskiego.
- Raty Online - Raty online to chętnie wykorzystywana przez klientów forma płatności. Umożliwia ona kupującemu opłacenie zamówienia w sklepie za pomocą atrakcyjnej pożyczki ratalnej. Po wypełnieniu krótkiego wniosku online, klient otrzymuje decyzje już po 15 minutach mogąc sfinalizować transakcję w sklepie i rozkładając koszt zakupów na dopasowane do możliwości finansowych raty.
system e-płatności PayPal System PayPal umożliwia płatności on-line w sposób niezwykle prosty i szybki. Płatność w tym systemie można dokonać za pomocą karty kredytowej lub własnego konta PayPal. Forma płatności przede wszystkim dedykowana klientom zza granicy, ze względu na globalny charakter tego systemu.

za pobraniem

(przy odbiorze)

pobranie-min.jpg Płatność gotówką następuje przy odbiorze towaru, a uiszczana jest u kuriera. Z reguły jest to płatność gotówką, jednakże wielu kurierów InPost posiada terminale płatnicze, które umożliwiają płatność kartą.