Krokus

Krokusy - cebulki kwiatów.

Filigranowe kształty i różnorodne barwy krokusów skradły serca ogrodników na całym świecie. Zakwitają już w marcu, dlatego tym bardziej warto je zaprosić do swojego wczesno-wiosennego ogrodu. Cebule krokusów w naszym sklepie dostępne są aż w trzech odmianach, więc jeśli krokusy wciąż kojarzą ci się tylko z kolorem fioletowym, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jeśli zależy ci, aby w twoim ogrodzie widoczny był każdy pojedynczy krokus, cebulki powinny być zakupione od cenionego i solidnego dostawcy. Zapraszamy zatem do zakupów!

Krokus -cebulki do posadzenia jesienią.

Cebule krokusów powinny być sadzone od początku września mniej więcej do połowy października, wówczas uraczą nas swoim urokliwym widokiem już w marcu. Sadzić należy je w grupach, a odmiany kwiatów mogą być mieszane, co przełoży się na zachwycający efekt kolorystyczny. W kategorii krokusy - cebulki naszego sklepu znajdziesz sprawdzone bulwy kwiatów, dzięki którym twój ogród nabierze pięknych barw jeszcze zanim pojawią się w nim inne, ozdobne rośliny. Zakupić je możesz za pomocą zaledwie kilku kliknięć, dzięki czemu unikniesz uciążliwych i męczących kolejek w stacjonarnych sklepach ogrodniczych.

Filigranowy krokus - cebulki w różnych kolorach.

Krokusy to delikatne i urocze kwiaty, które charakteryzują się romantycznym i subtelnym kształtem. Ich różnorodność pod względem kolorystycznym to prawdziwy dar matki natury. Aby w naszym ogrodzie zakwitły piękne i kolorowe krokusy, cebulki kwiatów powinny być skrupulatnie wybrane. Możesz pomieszać różne odmiany stawiając na spontaniczność. Właśnie to ma do siebie krokus - cebulki tych roślin mogą być dowolnie mieszane pod względem ich odmian. Ciesz się romantycznym ogrodem już wczesną wiosną i zasadź figlarne szafrany!

Zdrowe cebule krokusów od certyfikowanego sprzedawcy.

Aby w naszym ogrodzie pięknie zakwitł każdy pojedynczy krokus, cebulki powinny być przede wszystkim zdrowe i jędrne. Zamawiając bulwy szafranów w naszym sklepie możesz mieć pewność, że wiosną twój ogród zakwitnie pełnią kolorowego życia. Sadząc tak delikatną odmianę kwiatów jak krokus, cebulki należy delikatnie zakopać na głębokości 6-8 cm pod ziemią. Im więcej delikatności i szacunku okażemy im w trakcie sadzenia, tym one piękniej odwdzięczą się nam wczesną wiosną - zakwitną tłumnie i w najpiękniejszych kolorach! Jeśli marzysz o uroczym ogrodzie już w marcu, zapraszamy na zakupy do naszego sklepu po najwyższej jakości cebulki szafranów.

Brak produktów w tej kategorii