Tulipan

Tulipany - cebulki kwiatowe do sadzenia jesienią

Tulipany to jedne z tych kwiatów, które, aby podziwiać wiosną, zasadzić trzeba jesienią. Obecnie uchodzą one za jedne z najpiękniejszych kwiatów, które cudownie urozmaicą każdy ogródek, a także idealnie prezentować się będą później w wazonie. Aby tak się jednak stało, należy nie tylko starannie wybrać cebulki, uważając, aby nie były one uszkodzone, ale i prawidłowo je zasadzić, najlepiej na przełomie września i października. Dzięki temu po kilku miesiącach podziwiać będzie można piękne, kolorowe tulipany. Cebulki różnych odmian można kupić właśnie w naszym sklepie.

Cebulki tulipanów - jakie odmiany wziąć pod uwagę?

Jeśli chodzi o dostępne u nas cebulki tulipanów, wybór jest naprawdę spory, dzięki czemu kwiaty odpowiednie dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagający ogrodnicy. Zdecydować się można na przykład na tulipany botaniczne, które po zakwitnięciu cudownie rozkładają swoje płatki na boki, albo na tulipany klasyczne takie jak Darwina oraz Triumph, które są zdecydowanie tymi najpopularniejszymi. Osoby, które lubią oryginalne rośliny, które od razu przyciągają wzrok, z całą pewnością docenią tulipany Papuzi, Fryzowane, Liliokształtne oraz Pełne, który charakteryzuje się lekko postrzępionymi, nieregularnymi płatkami.

Cebulki kwiatowe - tulipany do każdego ogródka

Dlaczego warto wybrać tulipany? Przede wszystkim są to jedne z najpopularniejszych kwiatów, które od razu kojarzą się z wiosną i ciepłymi dniami. Cudownie prezentować będą się w każdym ogródku. Polecamy, aby zdecydować się na nasze cebulki kwiatowe. Tulipany wyrastają z nich zdrowe i zjawiskowe. Zdecydować można się na przykład na pojedyncze odcienie, albo od razu wybrać mix kolorów, który po zakwitnięciu prezentować się będzie nieziemsko. Mocne łodygi naszych kwiatów wytrzymają nawet silny wiatr, a po ścięciu przez długi czas utrzymają się w wazonie z wodą. Będą świetną ozdobą domu, jak i ogrodu.

Jakie cebulki tulipanów można u nas kupić?

W naszym sklepie stawiamy na jakość, oraz zadowolenie klientów. W związku z tym wszystkie dostępne u nas cebulki tulipanów są dokładnie sprawdzane. Dzięki temu do sprzedaży trafiają jedynie te w pełni zdrowe, które nie mają na sobie żadnych oznak uszkodzenia. Warto pamiętać bowiem o tym, że tylko z takich cebulek wyrosną dorodne tulipany. Nasze cebulki nadają się od razu do sadzenia i nie trzeba ich przygotowywać w żaden szczególny sposób, co jest dużym plusem zwłaszcza dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem i dbałością o ogródek.

Brak produktów w tej kategorii